Ook wanneer je een eigen cafetaria hebt is het mogelijk om je bij Kwalitaria aan te sluiten. Je blijft dan gewoon eigenaar van jouw onderneming, maar maakt gebruik van de naam, de voordelen en de werkwijze van Kwalitaria. Daarvoor betaal je ffc een franchisefee en regel je jouw inkoop bij DeliXL.
Er zijn verschillende mogelijkheden met betrekking tot een ombouw naar Kwalitaria. Zowel kleine, middelgrote als grote cafetaria’s kunnen worden omgebouwd.
- Oppervlakte: 25 tot 60 m2 - Ligging: stadscentrum
- Oppervlakte: 100 - 150 m2 - Ligging: dorpscentrum, buurtwinkelcentrum
- Oppervlakte: 150 - 250 m2 - Ligging: stadscentrum, rand stadscentrum
Heb jij een cafetaria die voldoet aan bovenstaande kenmerken? Dan kom je in aanmerking voor een ombouw naar Kwalitaria. De formulemanager uit jouw regio kan uiteindelijk samen met jou bepalen of een ombouw écht rendabel is, want met Kwalitaria streven wij met de combinatie van een goede formule (Kwalitaria), de juiste locatie en de juiste ondernemer naar succes!
Wanneer je je aansluit bij Kwalitaria dan ontvang je een uitgebreid pakket aan dienstverlening. Klik op: dienstverlening voor meer informatie.